GİZLİLİK HAKLARI

Copyright © 2007 www.dentalplaza.com.tr /All rights reserved. Her hakkı saklıdır.

Bu internet sitesi Dental Plaza Ltd. Şti.  ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Dental Plaza Ltd. Şti internet sayfalarına erişmekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş olmaktasınız:
1-Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir.

2-Burada mevcut olan bilgiler, kod ve yazılım da dahil olmak üzere Dental Plaza Ltd. Şti 'den önceden yazılı izin alınmadan; kısmen yada tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari amaçla kullanılamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez. Ancak telif hakları ve diğer mülkiyet hakları olduğu gibi bırakılmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan amaçları için siteden malzeme indirilebilir.

3-Bilgiler, yayımlandığı zaman itibariyle geçerlidir. Ancak tüm bilgiler gereken durumlarda gözden geçirilip, revize edilecektir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizyonu veya düzeltilmesi veya siteden çıkarılması ile ilgili olarak www.dentalplaza.com.tr önceden haber vermeksizin tüm yetkileri tek yanlı olarak kullanım yetkisini haizdir.

4-Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, kopyalamak ve yayınlamak her türlü cezai, hukuki takibata neden olacaktır. Sitenin içeriği Türk Ceza Kanunu, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve tüm ulusal ve uluslararası yasal mevzuat koruması altındadır.

5-www.dentalplaza.com.tr sitesinde yayınlanmış bilgiler yada bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6-Dental Plaza Ltd. Şti  her ne kadar internet sayfasında yer alan yayınları güvenilir saydığı kaynaklara dayandırmakta ise de tüm bilgilerin kesin ve net olarak doğruluğunu garanti etmez.

7-www.dentalplaza.com.tr adlı web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa, herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüttü içermemektedir. Bu sebeple, kullanıcının, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk siteyi ziyaret eden kullanıcıya aittir.

Yukarıdaki maddeler ve izin işlemleri ile ilgili olarak lütfen www.dentalplaza.com.tr ile info@dentalplaza.com.tr adresinden irtibata geçiniz.